Официальный сайт компании ТМСофт. Разработка программного обеспечения - расчeт жд тарифа на грузовые перевозки по странам СНГ, Балтии и Европы. Базовый продукт - программа ТМкарта.русская версия  украинская версия  english version 
     
Продукти
   Новини    Продукти     Послуги     Про компанію 

СНД і Європа
розрахунок тарифу
відображення маршруту
перевізні документи
Розрахунок залізничного тарифу по Європі
АРМ вантажовідправника
інформаційні послуги
система управління транспортно-
експедиційним підприємством
система автоматизації великих та середніх підприємств
залізнична інформційно-
довідкова система
Компанія
сертифікована

ISO 9001:2000

Доступ до сервісів

 логін
 пароль  
 
 
 
 
Транс-Магістр
 
Rambler's Top100
 
 
 
bigmir)net TOP 100
 
Страница выпускников Днепропетровского института инженеров железнодорожного транспорта им. Лазаряна (ДИИТ)

Продукти

ТМкартатм -  графічна інформаційна система для розрахунку провізних платежів вантажних перевезень, відображення маршрутів руху вантажних потягів, оформлення комплектів перевізних документі по залізницях України, країн СНД та Балтії.

ERIC -  European Rail Information Centre – Розрахунок залізничного тарифу по Європі.

Експедитортм -  комплексна автоматизована система управління для транспортно-експедиційних підприємств, що надають послуги по організації залізничних вантажних перевезень.

МАГІСТРтм -  система комплексної автоматизації діяльності підпрмємства.

АРМ Вантажовідправника  -  сучасні інтерфейсі рішення та розвинутий сервіс в організації електронного документообігу вантажних перевезень.
- оптимізація операцій з електронними документами встановлених форм: Накладна+супровідні документи, ФДУ-92,ГУ-45, ГУ-46, ГУ-46а;
- інформаційні послуги по замовленню клієнтів;
- локальне сховище інформації.

TMReportsтм -  спеціальний додаток, що дозволяє користувачу самостійно і швидко створювати різноманітні звіти.

Залізнична інформаційно-довідкова система  -  Internet-портал, що надає широкому колу користувачів своєчасну і достовірну інформацію, що пов'язана з роботою залізниць, експедиторською діяльністю і з транспортним бізнесом у цілому.

СУРМ - Система Управління Робочими Місцями -  специалізоване загальносистемне програмне забезпечення «Система Управління Робочими Місцями – СУРМ». Головне призначення СУРМ - забезпечити управління загальносистемними функціями розробників програмного забезпечення автоматизованих робочих місць.

Багатофункціональний навігаційний тренажер «Литер Navy» включає в себе автоматизоване, контрольоване інструктором навчання практичним здібностям в оцінці радіолокаційної інформації, що імітується, про зовнішню надводну обстановку, забезпечення керування радіо, навігаційними та судновими технічними засобами, що розміщуються на ходовому містку судна.


 
© НВФ ТМСофт